• slownik polsko rosyjski

Darmowe słowniki polsko-rosyjskie

Osoby pragnące nauczyć się języka rosyjskiego mogą skorzystać z propozycji licznych portali internetowych, które mają wbudowany słownik polsko rosyjski. Jednym z nich jest polsko rosyjski słownik pons, który dostępny jest na portalu Pons.eu. W bazie tłumaczeń znajduje się ponad 100 tysięcy słówek, zarówno z języka polskiego na rosyjski, jak i z rosyjskiego na polski. Wszystkie dodawane hasła są kontrolowane przez przeszkolonych leksykografów, dzięki czemu wszystkie tłumaczenia znajdujące się na stronie są najwyższej jakości. Ponadto, słownik zawiera także wymowę, co znacznie ułatwia naukę.
Innym, bardzo popularnym słownikiem jest Wielki słownik polsko rosyjski PWN. Jest to obecnie największy na polskich rynku słownik, który zawiera najnowsze słownictwo oficjalne i potoczne, a także terminologię specjalistyczną z różnych dziedzin. W słowniku znajduje się 140 tysięcy rosyjskich wyrazów, znaczeń, wyrażeń i frazeologizmów wraz z polskimi odpowiednikami.
Innym rozwiązaniem jest korzystanie ze słownika polsko rosyjskiego google, bądź specjalnej aplikacji na telefon. Popularny słownik polsko rosyjski android to między innymi Słownik polsko-rosyjskiej firmy Kangas Bros oraz Wielojęzyczny słownik polski opracowany przez Krzysztofa Wróbla.

 

 

Powiązane słowa kluczowe:

słownik polsko rosyjski
słownik polsko rosyjski rosyjsko polski
słownik polsko rosyjski pwn
słownik polsko rosyjski pons
słownik polsko rosyjski z wymową
słownik polsko rosyjski google
słownik polsko rosyjski download
słownik polsko rosyjski android
słownik polsko rosyjski na telefon

Share This Post

About Author: admin